На Львівщині стартувала перша Зимова Універсіада України

17 березня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки

16 березня на біатлонному стадіоні навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець» відбулося урочисте відкриття першої Зимової Універсіади України з лижних перегонів та біатлону. 

З початком Універсіади всіх учасників привітам перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. 

«Я переконаний, що проведення Всеукраїнських Гімназіад та Універсіад суттєво сприятиме популяризації зимових видів спорту в країні та появі нових українських зірок світового рівня. Зі здоровою, патріотичною, спортивною та мотивованою молоддю - Україна переможе», - зазначив Ростислав Замлинський.

Близько 200 учасників і учасниць з 11 областей України боротимуться за нагороди різного ґатунку у лижних перегонах та біатлоні.

Змагання зимової Універсіади України з лижних перегонів відбуватимуться з 14 по 18 березня 2019 року у с. Тисовець Сколівського району, а з біатлону – з 19 по 23 березня 2019 року у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України. 

Організаторами заходу є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Студентська спортивна спілка України у співпраці з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Ключові слова:

освіта

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ