Для студентської молоді організували екскурсію у Львівській облдержадміністрації

15 березня 2019р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Управління туризму та курортів, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 15 березня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась екскурсія для студентської молоді.

Метою заходу є ознайомлення студентів вищих навчальних закладів  м. Львова з роботою органу виконавчої влади.

«Цього тижня у всій Україні відбуваються різноманітні заходи у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Зокрема, ми організували екскурсію структурними підрозділами облдержадміністрації. Це свого роду промоція органів державної влади. У Львівській ОДА вже кілька років діє програма «Реалізуй себе у владі», в межах якої молоді люди можуть стажуватись у будь-якому із структурних підрозділів облдержадміністрації і в подальшому залишитись тут на постійній роботі», - зазначив Юрій Горун – заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Відтак, більше двох десятків студентів відвідали та ознайомились із роботою департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, департаменту внутрішньої та інформаційної політики, управління інвестиційної діяльності, управляння туризму та курортів.

Також під час екскурсії студенти мали можливість поспілкуватись із керівництвом адміністрації та ознайомились із діяльністю Львівського обласного молодіжного центру та Центральної диспетчерської служби пасажирських перевезень.

Зазначимо, екскурсія для студентів відбулась у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» під час Тижня Відкритого Уряду.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ