У Миколаївському районні відкрили дитячий садочок

14 березня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, у селі Дроговиж Миколаївського районну відкрили новий дитячий садок «Сонечко».

Реконструкція закладу дошкільної освіти склада 4,7 млн гривень. Проектна потужність нового садка — 20 місць.

Після традиційного перерізання стрічки священнослужителі освятили дитячий садочок, а запрошені гості, батьки та діти оглянули заклад, який обладнано за сучасними вимогами.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Львівської обласнї державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Впродовж останніх років у Миколаївський район ми встигли інвестувати 100 млн грн. Це спільна позиція депутатського корпусу та Львівської ОДА. Я впевнений, що це є правильний початок нашої всієї роботи і, ми будемо рухатися так і далі.  Впродовж останніх років у Львівській області ми змогли відкрити 23 садочки, 14 шкіл, а ще інші інфрастуктурні об`єкти. Що це означає? Це означає, що впродовж останніх років ми мали можливість будувати наш регіон. Це стало продовженням реформи децентралізації. Насамперед децентралізації фінансів, коли кошти залишилися на місцях. Це була одна із найуспішніших реформ, яка була ініційована в нашій країні - президентом України Петром Порошенком. Зараз наша основна задача продовжити цю роботу. Вкладати і інвестувати в освіту - це вкладати та інвестувати у розвиток нашої країни», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. 

Він також наголосив, що розвиток дошкільної освіти та реалізація заходів з дитячого виховання є одним з головних пріоритетів діяльності влади.

Дитсадок облаштували згідно з освітніми вимогами – закупили необхідні меблі, обладнання, а також інші потрібні матеріали для спальн та ігрових кімнат.

Ключові слова:

освіта

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ