На сесії внесли зміни до показників обласного бюджету на 2019 рік та обласних програм

12 березня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 березня, на черговій сесії Львівської обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету на 2019 рік та обласних програм.

Відтак, на утримання бюджетних установ та реалізацію обласних програм за зверненнями головних розпорядників коштів обласного бюджету за рахунок спрямували перехідні залишки бюджетних коштів, що утворилися на кінець 2018 року, на загальну суму 562054 тис. гривень.

Крім цього, збільшили обсяг обласного бюджету за доходами та видатками обласного бюджету на 95488,6 тис. грн за рахунок додаткових трансфертів з державного бюджету, а також збільшили обсяг доходів і видатків загального фонду обласного бюджету на 800 тис. грн за рахунок залишку медичної субвенції, що передається з бюджету Великолюбінської об’єднаної територіальної громади на придбання медичного обладнання для обласної клінічної лікарні відповідно до укладених угод.

Поза тим, враховуючи законодавчі зміни в частині зарахування з 2019 року екологічного податку за викиди двоокису вуглецю в повному обсязі до державного бюджету на  3100 тис. грн зменшили надходження спецфонду.

Ключові слова:

бюджетсесія

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ