Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, - Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»

7 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 березня, в гостях у «Школи молодого політикуму» був голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини розповів студентській молоді про хід децентралізації в області та відповів на низку запитань.

«Те, що управлінська система України потребувала трансформації – це очевидно. Ми повинні бути свідомими того, що від самої моделі не залежить ефективність управління в державі. Чи наша модель є найкращою? Про це зможемо говорити за певний час. Але децентралізація вже помітно змінює країну. Передача нових повноважень та фінансового ресурсу на місця дозволяють підвищити спроможність громад. Вони стають сильнішими й успішнішими. Важливо, щоб саме молоді люди особисто долучатися до ініціатив у громаді – це вагомий показник того, що молодь хоче змінювати своє життя на краще. Досвідчені управлінці разом з молодими амбітними людьми можуть створити  середовище, яке дозволить людям розвивати себе на місцях там, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити. Пріоритетними складовими успішної ОТГ є фінансове та кадрове забезпечення і, я переконаний – залучення молоді до процесу ухвалення рішень», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Також учасники «Школи молодого політикуму» долучились до інтерактивних ігор «Глобальний снеп» та «Світове кафе».

Зазначимо, «Школа нового політикуму» - проект громадської спілки «Студентське братство Львівщини», який передбачає проведення 10 тренінгів (40-50  осіб на кожному тренінгу) на тему впровадженням ініціатив та ідей.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ