Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, - Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»

7 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 березня, в гостях у «Школи молодого політикуму» був голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини розповів студентській молоді про хід децентралізації в області та відповів на низку запитань.

«Те, що управлінська система України потребувала трансформації – це очевидно. Ми повинні бути свідомими того, що від самої моделі не залежить ефективність управління в державі. Чи наша модель є найкращою? Про це зможемо говорити за певний час. Але децентралізація вже помітно змінює країну. Передача нових повноважень та фінансового ресурсу на місця дозволяють підвищити спроможність громад. Вони стають сильнішими й успішнішими. Важливо, щоб саме молоді люди особисто долучатися до ініціатив у громаді – це вагомий показник того, що молодь хоче змінювати своє життя на краще. Досвідчені управлінці разом з молодими амбітними людьми можуть створити  середовище, яке дозволить людям розвивати себе на місцях там, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити. Пріоритетними складовими успішної ОТГ є фінансове та кадрове забезпечення і, я переконаний – залучення молоді до процесу ухвалення рішень», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Також учасники «Школи молодого політикуму» долучились до інтерактивних ігор «Глобальний снеп» та «Світове кафе».

Зазначимо, «Школа нового політикуму» - проект громадської спілки «Студентське братство Львівщини», який передбачає проведення 10 тренінгів (40-50  осіб на кожному тренінгу) на тему впровадженням ініціатив та ідей.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ