У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТО

28 лютого 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 лютого, у Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять 43 загиблих та померлих учасників АТО, народжених у лютому.

Участь у заході взяли родини Героїв АТО, друзі та представники влади.

“Герої АТО, молоді хлопці стали на захист нашої держави. Ці хлопці сьогодні тримають над нами небо, тому кожному необхідно гордитися ними. Ви, родини Героїв, не заховали своїх чоловіків, синів, а відпустили захищати Україну і за це ми дякуємо вам”, - зазначила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Спогадами про свого колегу, учасника АТО Анатолія Штанька поділився старший викладач Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» Андрій Скопюк.

“Анатолій Штанько був дуже скромною людиною, чесно виконував свою роботу і, коли виникла потреба захищати державу, мовчки пішов у військомат.  Тривалий час про те, що Анатолій  пішов до війська не знали і ми, його колеги. Він був прекрасним архітектором, як і його батько. Після року на Сході і отриманого поранення приїхав, ще рік викладав, а потім не стерпів і знову поїхав”, - розповів Андрій Скопюк.

У межах заходу присутні поіменно згадали кожного учасника АТО, народженого у лютому, а також виконали Гімн України та патріотичні пісні.  

Ключові слова:

АТОзустріч

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ