На Личакові вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, Львівщина вшановує 5-ту річницю подій Революції Гідності. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулись заходи вшанування новітніх Героїв України.

Зокрема, представники влади, громадськість, родини Героїв Небесної Сотні поклали квіти та лампадки до могил Героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала Сергія  Кульчицького, полковника Андрія Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Всі присутні виконали Державний Гімн України.

Опісля духівництво провело чин екуменічної панахиди за загиблими Героями.

«Сьогодні ми маємо погожу сонячну днину, а тоді – 5 років назад, був дим і відвага. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв, але дуже важливо вшановувати їх не лише в річницю, але повсякчас їх згадувати, в щоденних молитвах. Ми змінимо державу, і кожен з нас є і повинен бути частиною цих змін, бути патріотами, будівничими нашої неньки України. Якби не Майдан, підтримка дипломатичного світу, цих змін ніколи б не було, не було б помісної церкви. Це все зробили українці, спільною працею, гуртом виборювали майбутнє нашої України»,-  зазначив владика Макарій.  

Заходи вшанування відбулись під супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ