Вдруге на Львівщині відбувся чемпіонат України з шахів серед духовенства

20 лютого 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У суботу, 16 лютого, в читальній залі Львівського державног університету фізичної культури відбувся II-й екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

Організатором змагань є Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівський державний університет фізичної культури, за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, ГО «Спортивно-оздоровчий клуб «Самурай», ГО «Львівські шахи» та ДЮСШ «Дебют».

Учасників привітав керівник Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ о. Михайло Цегельський, зазначивши, що турнір приурочено до п’ятої річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Чемпіонат відбувся за швейцарською системою в дев’ять турів.

На першій сходинці у трійці лідерів турніру – кандидат в майстри спорту з шахів о. Віктор Квасній (Чин Св. Василія Великого); на другій – о. Михайло Цегельський (Львівська Архиєпархія УГКЦ); на третій – Валерій Купчак (Львівська духовна семінарія).

З результатами змагань можна ознайомитись за посиланням. 

Ключові слова:

шахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 08.07.2020 17:50
Пацієнтів загалом звернулось:
4307
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6562
+117
Одужало:
974
+3
Померло:
170
+6

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ