Національно-патріотичне виховання: майже 190 тисяч дітей відвідали музеї області

1 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 лютого, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання присутніх поінформували про проведену роботу у напрямку національно-патріотичного виховання протягом 2018 року. 

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, за цей період музеї області  відвідали 188 тисяч дітей з усієї України.

Найбільше дітей відвідали музеї у Стрийському, Дрогобицькому та Перемишлянському районах.

Окрім того,  протягом лютого – грудня 2018 року відбулися вечори пам’яті, зустрічі з учасниками АТО, показ патріотичних кінофільмів. В Городоцькому районі відбулось 246 заходів, Дрогобицькому – 503, Золочівському – 408, Яворівському – 495.

Також здійснили ознакування історико-культурних об'єктів на Львівщині, зокрема у 2018 році  - 34 історико-культурних об'єктів. Усі встановлені інформаційні таблиці - двомовні.

В області  для бібліотек закупили сучасну літературу національно-патріотичного спрямування: 5480 примірників книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» видавництва «Фоліо», 1309 примірників книги о. Ореста-Романа Сала  «Прагрення волі», а також книги «Західно-Українська народна республіка 1919-1923» видавництва «Манускрипт-Львів».Разом

В межах проекту «Український Донбас» вдалось організувати 52 заходи на сході країни.

Директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський ознайомив присутніх із організацією систематичних зустрічей молоді з учасниками АТО. Відтак, відбулись: 

зустріч молоді з Добровольцем батальйону «Львів» бійцем АТО та сьогодні успішним бізнесменом Миколою Стецьківим, зустріч молоді з військовослужбовцями 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, 
зустріч молоді з курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, 
зустріч молоді з переможцями міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) та ветеранами антитерористичної операції на сході України, 
зустріч молоді «Новітня військова історія: ті, хто тримає мирне небо», 
зустріч молоді на тему: "Майдан - момент, що змінив хід історії" до відзначення 5-ї річниці Революції Гідності, 
зустріч з істориками та громадськістю до 100-річчя ЗУНР на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка: історичний вимір українського державотворення».

На виконання обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки спільно з громадськими організаціями здійснили  ряд заходів та проектів національно-патріотичного виховання, серед яких: обласна теренова гра «Легенда УПА», «Повстанська ватра 2018», патріотична освітня програма “Уроки Мужності”. Окрім того, відбулись відкриті уроки у школах та вуличні лекції до 100-річчя ЗУНР на тему: «Галичани у війні 100 р. тому та сьогодні: щоб своєму правнуку порадив вояк Галицької Армії».

За інформацією департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, у напрямку національно-патріотичного виховання у 2018 році заклади загальної середньої освіти області активно залучали учнів до переглядів фільмів патріотичної тематики. Найактивніше в області переглядають кінофільм «Кіборги». Також популяними є «Дебальцево», «Два дні в Іловайську», «Нескорений», «Залізна сотня», «Холодний Яр. Воля України – або смерть», «Легіон. Хроніка УГА».

Заклади загальної середньої освіти області долучилися до відзначення Дня Збройних сил України. Учні були активними учасниками акцій «Свічка Захисника», «Свічка солдату», «Привітай воїна з Днем Збройних Сил України», «Діти воїнам АТО». 

Серед планів на 2019 рік є продовження тих проектів, які уже існують, посилення роботи у профорієнтаційному спрямуванні та втілення нових проекті молодіжного напряму разом із громадськими організаціями області.

Ключові слова:

патріотичне виховання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ