У четвер стартує другий етап дитячих змагань з гірськолижного спорту

29 січня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Протягом 31 січня – 1 лютого в Україні відбудеться 2-й етап міжнародних триетапних дитячих змагань з гірськолижного спорту «KarpatiaOPEN».

Етап під назвою «BukovytsiaOPEN. Приймає Трускавець» включений в міжнародний календар FIS. Змагатимуться спортсмени з України, Польщі, Словаччини та Білорусі в дисципліні слалом на схилі гірськолижного комплексу Буковиця (м.Борислав).  Спортсменів і учасників змагань прийматиме місто-курорт Трускавець.

Автобус для  виїзду на другий день змагань, церемонію нагородження і закриття буде відправлятись 1.02.19 р. о 13.00 від готелю «Трускавець 365» м. Трускавець, вул.Дрогобицька, 7

Довідково:

Щорічні дитячі змагання з гірськолижного спорту – відкритий Кубок «KarpatiaOPEN» засновані МЦ «Європейська інтеграціяУкраїни» і ГО «Бориславська Сніжинка» в 2018році. В спільний організаційний комітет змагань ввійшли організатори, директори гірськолижних комплексів де проходитимуть змагання, міські голови міст, які будуть приймати етапи змагань: Трускавець (Україна), Устрики Дольні (Польща), Дольний Кубін (Словаччина) та міський голова м.Борислав, де знаходиться ГК «Буковиця».  Відбуватимуться змагання в три етапи: на схилах гірськолижних комплексів «Буковиця» (Борислав, Україна), Кубінска Хола (Дольний Кубін, Словаччина) та Лаворта (УстрикиДольні, Польща). В змаганнях братимуть участь діти-спортсмени за правилами міжнародної лижної організації FIS.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ