У Львові організували Форум молодих політиків

27 січня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У межах проекту «Лабораторія молодого політика», яка має високу мотивацію до участі суспільно-політичному житті нашої країни на Львівщині триває дводенний Форум для молоді.

Другий день форуму відкрив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Завтра залежить тільки від нас. Існує три типи людей, ті, які не дотримуються законів суспільства, ті, які чітко виконують правила життя у суспільстві. А третя категорія людей – це ті, хто творять підвалини суспільства і визначають як ми з вами рухатимемось далі. Я б дуже хотів, щоб молоді, розумні, амбітні люди прагнути бути у числі саме цього, третього типу. Через 15-20 років ви житимете у суспільстві, яке творимо сьогодні, у тій країні, яка сьогодні закладає основи», - зазначив очільник області.

У межах другого дня присутні також обговорювали важливість об'єднання в ОТГ, почули про кращі приклади розвитку громади, та дізнались, як комунікувати з громадою та виборцями.

Зазначимо, вчора, у перший день Форуму, учасники дізнались про важливість участі молодих людей в політиці, цінності, права та обов'язки політика. А також про те, як молоді йти в політику та чесні вибори.

Організатори - ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради.

Ключові слова:

молоді політикимолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ