Торік Львівщина встановила три культурні рекорди України, - звіт голови ОДА

26 січня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Під час публічного звіту про роботу упродовж 2015-2018 років, голова Львівської ОДА Олег Синютка зупинився на досягненнях області у галузі культури.

Так, торік на Львівщині організували Перший Світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, до якого долучилось 250 учасників із 36 країн світу.

В області запрацювали 3 новостворені мистецькі школи, 2 нових народних доми, 15 народних домів та 8 бібліотек реконструювали. Проведено ремонти у 328 народних домах, оновлено 28 закладів культури.

Делегації області здійснили 15 поїздок для вшанування пам’яті українців закордоном, відбулось 232 поїздки народних колективів  області.

«Ми відповідальні за подальший розвиток Української держави. Ми повинні бути прикладом для всієї України і тих українців, які зараз поза межами нашої держави. Там, де є українські могили, там, люди моляться в українських церквах, ми повинні нести українське слово і берегти національну пам'ять. Пам'ять, яка має передаватись із покоління в покоління», - наголосив Олег Синютка.

За його словами, на території області відкрили 178 інформаційних таблиць та пам’ятних знаків, присвячених подіям ЗУНР. Бібліотечні фонди поповнили 9 117 книгами, комп’ютеризовано 30 бібліотек, 40 бібліотек підключено до мережі Інтернет.

Серед топ-події за 2018 рік: 100-річчя бою під Крутами, 25 Форум видавців, «Книжкова революція» в ОДА, Форум національностей «Разом у Незалежній Україні», Проект «Полігон». Також торік Львівській обласній філармонії присвоєно статус національної.

Львівщина встановила три рекорди України за наймасовіше виконання хореографічної композиції «Галицький вітальний», хорове виконання творів на слова Т. Шевченка, дитяче малярство на склі «Ікони Покрови».

Окрім того, в області започаткували масштабні проекти: День народження Героя Небесної Сотні, ознакування місць, пов’язаних з відомими постатями та історичними подіями,  «Ремінісценції: UA» Історія Правди, також вперше закуплено пересувну сцену.

Ключові слова:

культуразвіт

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ