У Львівській ОДА напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю

23 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 січня, відбулось обговорення проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік за участі інститутів громадянського суспільства та представників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відтак, представники структурних підрозділі та Громадської ради при Львівській ОДА подали 87 пропозицій, з яких: 22- від представників громадськості, 65- від представників структурних підрозділів.

Нагадаємо, що Орієнтовний план затверджується щороку з урахуванням основних завдань діяльності облдержадміністрації та пропозицій Громадської ради при облдержадміністрації.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік у Львівській обласній державній адміністрації.

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати пропозиції до 2 лютого 2018 року на електронну скриньку: depinfoloda@gmail.com.

Зазначимо, що проведення консультацій з громадськістю є важливим етапом у процесі формування та підвищенні ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади. Це сприяє створенню сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах публічності, прозорості та партнерства.

Ключові слова:

257комісія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ