Журнал "Пам'ятки України: історія та культура" відзначив 50-ліття

16 січня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Національного музею у Львові  імені Андрея Шептицького відбулось відзначення 50-річчя журналу «Пам'ятки України: Історія та культура».

Участь в заході взяв директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ковальський. 

"Хочу подякувати за ту роботу, яку ведуть редакція журналу, наші музейники та усі присутні тут. За те, що бережемо Україну, нашу культуру і архітектуру, бо розуміємо, що Українська держава у ХХІ столітті змушена відстоювати себе на всіх фронтах. Культурний фрон - є також надзвичайно важливим. Так само як і хлопці, що боронять нас на Сході, ми боронимо нашу церкву та наше слово, наші національні надбання", - зазначив директор департаменту.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і підтримку діяльності журналу «Пам'ятки України: історія та культура» та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування Подяку голови Львіської обласної державної адміністрації оголосили колективу редакції журналу, а також Ларисі Возницькій - доцентові кафедри реставрації творів мистецтва у Львівській національній академії мистецтв.

Нагадаємо, «Пам'ятки України: історія та культура» — науково-популярний ілюстрований журнал. Основні теми — національна культура, вітчизняна історія, краєзнавство, пам'яткознавство, українознавство, музейництво, археологія, архітектура, фольклор, етнографія.

Зазначимо, що у межах заходу відбулась презентація нового львівського числа друкованого видання. Серед тем публікацій номера:

  • Невідоме про Бориса ВОЗНИЦЬКОГО – оприлюднення його спогадів з передмовою доньки Лариси ВОЗНИЦЬКОЇ
  • Замах на честь Руслана ЗАБІЛОГО – подробиці останньої сваволі СБУ
  • Володимир МОКРІЙ (1947-2018) – світлої пам’яті реставратора з Божої ласки
  • Портрет старовинного Львова від Оксани ЖЕПЛИНСЬКОЇ та Романа ЗІЛІНКА

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ