Практичні інструменти розвитку бізнес-середовища Львівщини розглядають у межах конференції

20 грудня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 грудня, стартувала конференція «Практичні інструменти розвитку бізнес-середовища Львівщини». У її межах присутні спілкуватимуться про специфіку навчання, підбору та мотивації працівників робітничих професій для реального сектору економіки Львівщини.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

«2018 рік – дуже продуктивний. Ми ще більше наблизились одне до одного – бізнес і влада. Але ще ми змогли долучити сюди і професійно-технічну освіту. Ми створили 8 кластерів. Бізнес та професійно-технічна освіта повинні жити в унісон. Професійно-технічна освіта сьогодні на першому місці в контексті дуальної освіти, нових програм, підходів тощо. Понад 30 професійно-технічних навчальних закладів Львівщини діють в системі дуальної освіти. У нас відкрито 18 навчально-практичних центрів. Бізнес повинен функціонувати невідривно від професійно-технічних закладів, а останні повинні «жити» невідривно від суб’єктів господарювання і розуміти, що все, що вони роблять – роблять для бізнесу», - зазначив Роман Филипів.

Окрім того, відбудуться тематичні дискусії, де увагу зосередять на підборі, мотивації та контролі персоналу, які є актуальними в тренді на 2019-ий рік.

У межах конференції розглянуть налагодження контактів з великою кількістю представників бізнесу під час нетворкінгу, обміняються  досвідом з вирішення проблемних питань навчання персоналу.

Також порушать питання структурних моделей побудови регіональної економіки та ознайомляться із практичними інструментами допомоги бізнесу для освоєння ринків ЄС.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ