На Львівщині вперше в Україні відбулось молодіжне моделювання обласної ради

17 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

15 – 16 грудня у приміщенні Львівської обласної ради відбулась перше молодіжне моделювання сесії Львівської обласної ради. Понад 40 студентів, школярів та громадсько активних людей Львівщини зібрались для того, щоб розглянути питання, які турбують молодь.

На початку засідання Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради, ознайомив молодіжну раду із структурою постійної ради, а також із основними принципами та концепціями роботи влади в Україні та на місцях. Саме тому представники влади провели міні-тренінг з роботи у владних структурах.

Після цього учасників поділили на 2 фракції – лібералів і радикалів для того, щоб створити атмосферу боротьби інтересів і переконань. Також всі були розділені на 2 цільових комісії – комісію з питань молоді та спорту та комісію з питань освіти та науки. Надалі комісії проводили свої засідання окремо один від одного, лише збираючись на зборі всієї молодіжної ради.

Під час засідань, комісія з питань освіти говорила про нову українську школу та сексуальну освіту, а комісія питань молоді та спорту – про молодіжні простори, як засоби активізації молоді на місцях.

Поряд із депутатами працювала команда ЗМІ, яка висвітлювала події та сутички, які відбувались між членами комісій та створювала провокаційні моменти в роботі ради. В кінці першого дня на комісії очікував брифінг – журналісти ставили питання про напрацювання та діяльність комітетів.

Другий день був дуже напруженим – комісії демонстрували свої напрацювання, які були створені ними раніше та затверджували їх шляхом відкритого голосування, як основного принципу демократії. Не зважаючи на міжусобиці та сварки, депутатам вдалося скооперуватись та висловити свої ідеї, які вилились у чіткі положення. Результатом їх роботи стало офіційне звернення Молодіжної Львівської обласної Ради до Львівської обласної державної адміністрації (ЗАВАНТАЖИТИ) із чіткими рекомендаціями щодо заходів, які спрямовані на підвищення громадської свідомості молодого покоління.

Після офіційного закриття сесії Молодіжної моделі Львівської обласної ради учасники вручили один одному сертифікати, що засвідчують їх участь в симуляційній грі.

Подібні симуляційні ігри – неоціненний досвід для кожного учасника цього заходу. Головне, що вони зрозуміли – це те, як важко колегіальному органу сформувати одне рішення, яке б задовольнило усіх. Тепер, коли фундамент закладено, можна братись до реальної молодіжної політики, яка матиме свій ефект.

Організатори проекту: Львіська облдержадміністрація, Львівська обласна рада. ГО "Платформа нової дипломатії" та Львівський обласний молодіжний центр і ГО "ЦЕнтр ініціативної молоді".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ