Школярі та студенти долучились до Молодіжної моделі Львівської обласної ради

15 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 грудня, стартував цікавий проект для молоді Львівщини – Молодіжна модель Львівської обласної ради. Симуляційні засідання, у яких бере участь  учнівська та студентська молодь віком 15-18 років відбудуться сесійній залі облради  15 та 16 грудня.

«Сьогодні ви маєте можливість відчути, як це – бути законотворцем у Львівській обласній раді. Ви зрозумієте, що усі зміни, які відбуваються у містах, містечках, селах, залежать від кожного з нас. Майбутнє в руках молоді, тому пам’ятайте, що через деякий час ви можете прийти у  цю залу, чи у будь-яку іншу сесійну залу у районі чи селі, як депутат. Мені дуже приємно бачити стільки юних сяючих облич. Бажаю кожному ці два дні провести із максимальною користю», - зазначив під час відкриття першого засідання директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Делегати представлятимуть інтереси своїх громад та напрацьовуватимуть рішення у різних галузях та сферах на засіданні сесії обласної ради. По завершенні проекту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.

Основна мета проекту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Організатор проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ