Школярі та студенти долучились до Молодіжної моделі Львівської обласної ради

15 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 грудня, стартував цікавий проект для молоді Львівщини – Молодіжна модель Львівської обласної ради. Симуляційні засідання, у яких бере участь  учнівська та студентська молодь віком 15-18 років відбудуться сесійній залі облради  15 та 16 грудня.

«Сьогодні ви маєте можливість відчути, як це – бути законотворцем у Львівській обласній раді. Ви зрозумієте, що усі зміни, які відбуваються у містах, містечках, селах, залежать від кожного з нас. Майбутнє в руках молоді, тому пам’ятайте, що через деякий час ви можете прийти у  цю залу, чи у будь-яку іншу сесійну залу у районі чи селі, як депутат. Мені дуже приємно бачити стільки юних сяючих облич. Бажаю кожному ці два дні провести із максимальною користю», - зазначив під час відкриття першого засідання директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Делегати представлятимуть інтереси своїх громад та напрацьовуватимуть рішення у різних галузях та сферах на засіданні сесії обласної ради. По завершенні проекту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.

Основна мета проекту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Організатор проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ