На Львівщині відбулась шоста молодіжна зустріч «Галицький авангард»

14 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, відбулась шоста Молодіжна зустріч «Галицький авангард». 

Молодь привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. 

"Молодь і організації, які ви представляєте, є продовженням тих підвалин, які відбудувались у нашій країні за останні 27 років. Починаючи від Революції Гідності, багато хто з вас і сьогодні із зброєю у руках захищають нашу державу. Ви зараз є активними і будуєте свою країну. За останні три роки на Львівщині відремонтували майже 1700 км доріг, відкрили 8 шкіл і ми усі повинні пишатись нашими досягненнями. Курс нашої держави є незворотнім,сьогодні ми маємо озброєну та нагодовану українську армію,яка налічує 260 тисяч чоловік,тоді коли у 2014 налічувала не повних 30 тисяч. Ми є сильна нація і працюючи кожен на своєму місці, обов’язково переможемо", - зазначив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський відзначив активну молодь подяками та грамотами облдержадміністрації.

Участь у заході взяли близько 70 представників громадських організацій, молодіжних працівників, активістів Львівської області, які успішно реалізували свої проекти у 2018 році, в тому числі спільно з Львівською обласною державною адміністрацією.

Зі словами вітання виступив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський, який наголосив, що мета заходу полягає в підведенні підсумків року, що завершується, налагодженні подальшої співпраці та підвищенні ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ