На Львівщині відбулась шоста молодіжна зустріч «Галицький авангард»

14 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, відбулась шоста Молодіжна зустріч «Галицький авангард». 

Молодь привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. 

"Молодь і організації, які ви представляєте, є продовженням тих підвалин, які відбудувались у нашій країні за останні 27 років. Починаючи від Революції Гідності, багато хто з вас і сьогодні із зброєю у руках захищають нашу державу. Ви зараз є активними і будуєте свою країну. За останні три роки на Львівщині відремонтували майже 1700 км доріг, відкрили 8 шкіл і ми усі повинні пишатись нашими досягненнями. Курс нашої держави є незворотнім,сьогодні ми маємо озброєну та нагодовану українську армію,яка налічує 260 тисяч чоловік,тоді коли у 2014 налічувала не повних 30 тисяч. Ми є сильна нація і працюючи кожен на своєму місці, обов’язково переможемо", - зазначив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський відзначив активну молодь подяками та грамотами облдержадміністрації.

Участь у заході взяли близько 70 представників громадських організацій, молодіжних працівників, активістів Львівської області, які успішно реалізували свої проекти у 2018 році, в тому числі спільно з Львівською обласною державною адміністрацією.

Зі словами вітання виступив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський, який наголосив, що мета заходу полягає в підведенні підсумків року, що завершується, налагодженні подальшої співпраці та підвищенні ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини

 

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ