Покращення прикордонної інфраструктури – це можливість для розвитку, залучення інвестицій та добробут людей, - Олег Синютка

14 грудня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, стартувала конференція щодо відкриття транскордонного проекту "Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури".

Проект реалізовуватимуть за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС.

У відкритті конференції взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«На Львівщині сьогодні існує і крок за кроком працює на покращення команда професійних і чесних людей. Коли справа доходить до інтересів Львівщини, усі інші інтереси відходять на другий план. Це дає можливість не лише реалізовувати цей проект, а й суттєво впливати на ситуацію з дорожньою інфраструктурою в регіоні. Дороги - це можливість для розвитку, залучення інвестицій та добробут людей. Після реалізації цього проекту ми всі будемо тішитись черговому успіху Львівщини. Удосконалення наявної дорожньої інфраструктури – це перший крок до модернізації України, адже приведення експлуатаційного стану українських доріг у відповідність до світових норм і стандартів створить необхідні передумови для соціально-економічного розвитку не лише кожного конкретного регіону, але й усієї держави в цілому», - зазначив Олег Синютка.

Під час конференції презентували проект у сфері модернізації транспортної інфраструктури, порушили питання поглиблення українсько-польської співпраці.

У результаті реалізації проекту відремонтують дорогу Мостиська - Краківець, що сполучає пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме "Шегині-Медика” і “Краківець - Корчова”.

У межах програми "Польща-Білорусь-Україна 2014 - 2020" на території Львівщини реалізовуватимуться 26 проектів на загальну суму понад 49,5 млн Євро. Зокрема, за напрямом "Доступність" - 6 проектів на суму понад 13 млн Євро.

Проект має на меті підтримку транскордонних процесів розвитку в українсько-польському прикордонні шляхом покращення транспортної доступності до регіону та дорожньої інфраструктури. Питання вдосконалення стану української дорожньої мережі має набути стратегічного значення не лише для львівського регіону, але й для всієї держави.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ