На розвиток української культури передбачили більше 12 мільйонів гривень

11 грудня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

У проекті обласного бюджету на 2019 рік видатки для департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації передбачаються в сумі 343284,3 тис. грн. Порівняно з очікуваним виконанням у 2018 році пропонується збільшити обсяг видатків на 48788,8 тис. грн або 16,6 %. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 11 грудня, під час позачергової сесії Львівської обласної ради.

З виділених коштів на заробітну плату з нарахуваннями закладам культури передбачається виділити 72230,1 тис. грн, оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 6646 тис. грн, фінансову підтримку закладів мистецтва, яка в основному використовується на заробітну плату, – 82393 тис. гривень.

Для виконання програми розвитку культури Львівщини передбачається 12434 тис. гривень. Зазначені кошти плануються на популяризацію української мови та культури, підтримку народних домів, музеїв, мистецьких шкіл та мистецьких ініціатив, поповнення бібліотечних фондів, відзначення державних свят та вшанування сучасних героїв, підтримку видатних особистостей, установ та закладів культури обласного підпорядкування, в рамках співфінансування проектів МТД „Світ Карпатських розет”.

На утримання вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації  за загальним фондом передбачається  118640,1 тис. грн, з яких на заробітну плату – 103259,7 тис. грн, оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 3198,4 тис. грн, стипендії – 9413 тис. грн. У зазначеному обсязі враховано кошти освітньої субвенції в сумі 6665,6 тис. грн, яка виділяється з державного бюджету на зарплату педагогічним працівникам, які забезпечують здобуття студентами загальної середньої освіти.

На фінансову підтримку Прикарпатського ансамблю пісні і танцю “Верховина” передбачається надання субвенції міському бюджету м.Дрогобича в сумі 1500 тис. гривень.

Видатки за рахунок власних надходжень установ культури у 2018 році плануються в обсязі 23003,2 тис. грн, що на 20,4% більше очікуваних надходжень поточного року. Зазначені кошти передбачається виділити на зарплату, оплату енергоносіїв та послуг з господарського утримання установ.

За рахунок зменшення поточних видатків департаменту передбачаються видатки за спеціальним фондом на капітальні вкладення об’єктів установ культури в сумі 15000 тис. гривень.

Ключові слова:

бюджеткультурасесія

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ