Стартували фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед держслужбовців

2 вересня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 вересня, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

Метою змагань є формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом серед працівників державних установ, організація їхнього активного відпочинку, розвиток популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

З вітальним словом до учасників виступив начальник управління фізичної культур та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який побажав учасникам цікавої гри та перемоги.

Зауважимо, що в межах Спартакіади Львівщини держслужбовці змагаються у таких видах спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.

Змагання з волейболу та футзалу відбуваються в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Генерала Грекова, 1) з 10 до 16 години, а з настільного тенісу, шахів та шашок – у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Уласа Самчука, 14) з 10 до 14 години.

Організаторами Спартакіади Львівщини - управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
 

Ключові слова:

змагання

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ