Сьогодні ми не лише розвиваємо спорт та інфраструктуру, але виховуємо нові покоління, - Ростислав Замлинський

27 липня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Управління фізичної культури та спорту, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 липня, відбулось підписання Меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією та ініціативною групою – Міжнародним організаційним комітетом з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі про співпрацю.

Зазначимо, що метою Меморандуму є спільна організація, підготовка та проведення заходів у сфері технічної культури, транспортних систем та технічних видів спорту, в першу чергу автомобільних.

«Львівщина, традиційно, посідає чільне місце у популяризації різних видів спорту з точки зору активного проведення дозвілля, культурних і масових заходів. Сьогодні ми не лише розвиваємо спорт та інфраструктуру, але виховуємо нові покоління. Дуже важливо, що такі заходи проводяться під міжнародною егідою, що ще раз підтверджує те, що Львівщина – безпечне місце, що сприяє розвитку бізнесу, спорту, налагодженню партнерських і транскордонних, міжнародних подій. Таким чином зближує наші народи і підтверджує факт того, що Україна є членом великої європейської сім’ї», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Підписана угода передбачає сприяння збереженню на Львівщині унікальної історії та традицій усіх видів техніки та транспорту, створення та функціонування тематичного технопарку, а також роботи з популяризації технічної культури та технічних видів спорту серед дітей та молоді, організації змістовного дозвілля дітей та молоді.

«Ми сподіваємося, що Меморандум матиме перспективу і потенціал для того аби вплинути на розвиток Львівського регіону  в плані економіки, розвитку спорту та культури, розвитку місцевого самоврядування та інших сфер та галузей життєдіяльності Львівської області», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Документ, зокрема, стосується і підготовки та проведення на території Львівської області серії Міжнародних автоспортивних змагань з ралі, виконання комплексу робіт спрямованих на отримання в подальшому цими змаганнями статусу етапу Чемпіонату світу.

«Метою нашого проекту є спортивний розвиток. Хочемо прищепити тут таку добру традицію, оскільки у Львові проводився Leopolis Grand Prix. Підписання сьогодні цього Меморандуму – це є важлива для нас підтримка. Ми хочемо використати свій досвід для того, щоб мешканці регіону змогли якнайшвидше побачити Міжнародні змагання з ралі», - зазначив голова Міжнародного організаційного комітету з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі Анджей  Вітковський.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ