Юні шахісти Львівщини та іноземні військовослужбовці змагались у товариському турнірі з нагоди Дня шахів

20 липня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

20 липня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачноговідбулась «Товариська матчева зустріч» присвячена відзначенню Дня шахів.

У заході брали участь кращі вихованці спортивних шкіл та клубів Львівщини, члени юнацької збірної команди України та військовослужбовці іноземних держав-учасники міжнародних військових навчаннях на Яворівському полігоні.

На турнірі також були присутні почесні гості – тренери збірної команди України з шахів і міжнародні гросмейстери. Серед них заслужений тренер України, ФІДЕ сеньйор тренер, міжнародний майстер Володимир Грабінський, заслужений майстер спорту України, міжнародний гросмейстер Андрій Волокітін, міжнародний гросмейстер, багаторазовий переможець та призер Європейських та світових шахових турнірів, старший тренер збірної команди Львівської області, заступник президента  ГО «Львівська обласна шахова федерація» Назар Фірман та багато інших.

15 кращих шахістів змагались з іноземними військовослужбовцями, серед яких представники Канади, Данії, США та Литви. Долучились до товаристської гри  в шахи з військовослужбовцями й держслужбовці, зокрема заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

Наприкінці турніру відбулось нагородження переможців та екскурсія на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Нагадаємо, в готелі «НТОН» впродовж 21-22 липня відбудеться «Шаховий фестиваль» серед дорослих, юнаків і молоді.

Додамо, організаторами заходів з нагоди Дня шахів на Львівщині виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Львівська обласна шахова федерація.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ