Старшокласникам розповідатимуть про наслідки участі в протестних акціях

3 квітня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Відсьогодні, 3 квітня, у навчальних закладах міста Львова розпочнуться виховні години із учнями 9-11 класів. Темою цих уроків стане роз’яснення участі молоді у протестних акціях та недопущення таких дій під час навчально-виховного процесу. Такі виховні години до 6 квітня мають відбутись в усіх школах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Як повідомляють у департаменті освіти та науки Львівської ОДА, такі заходи зумовлені провокаційними акціями з перекриття дороги поблизу кордону із Польщею, які вже двічі планувались на Львівщині. Учасниками останньої провокації, яка відбувалась на трасі Львів-Рава-Руська 29 березня, випадково стали учні кількох навчальних закладів Львова.

«З учнями, яких загітували на участь у провокаційних акціях, вже організовано роз’яснювальну роботу. Також відбулись зустрічі з їхніми батьками та кураторами груп, - розповідає директор департаменту Любомира Мандзій. - У навчальних закладах також триває службове розслідування, за результатами якого особи, які відповідають за стан відвідування занять та організацію виховної роботи будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ