У Львівському музеї історії релігії представлять ляльковий вертеп

10 січня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 січня, у Львівському музеї історії релігії представлять виставу лялькового вертепу. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

"Ангел, Чорт, Ірод, Гуцул, Чарівниця, Гриць і Кася – персонажі галицького різдвяного вертепу, відродженого відомим громадським діячем Богданом Жеплинським. Разом з дочкою Дарією й онуком Мирославом Ковальчуками він щороку організовує лялькові вертепи у школах Львова та області, зокрема у навчальних закладах і церквах, популяризуючи цей яскравий різновид українського мистецтва", - розповіла заступник директора департаменту Мирослава Туркало.            

За її словами, після лялькової різдвяної вистави Богдан Жеплинський презентує книгу "Відроджений ляльковий вертеп", яка вийшла у співавторстві із Мирославом і Дарією Ковальчуками у Галицькій видавничій спілці. Книга розповідає про історію створення вертепів і про технологію виготовлення шопок. Видання також містить додаткові матеріали зі сценарієм галицького лялькового вертепу та кольоровими фотографіями ляльок.              

Початок о 14:00 год у Львівському музеї історії релігії  (вул. Музейна, 1).

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 05.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
368
+19
Підтверджені випадки COVID-19:
15
+12
Не підтверджено діагноз:
214
+103
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ