З нагоди Дня Незалежності на Маківці піднімуть Державний прапор України

10 серпня 2015р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У неділю, 16 серпня,  з нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня державного Прапора України збірні команди міст та районів Львівської області зійдуть на гору Маківка.

"У сходженні та змаганнях зі спортивного туризму візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення. До складу команд увійде 17 основних учасників. Серед них троє людей з особливими потребами та двоє супроводжуючих осіб, - розповіла заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба. - Також окрім основного складу команди району чи міста до сходження можуть приєднатися усі бажаючі, внесені в заявку, засвідчену лікарем".

Зберуться команди напередодні, 15 серпня,  у селі Головецько Сколівського району біля урочища Ріка. Після приїзду та розташування відбудеться конкурс патріотичної пісні. Вже наступного дня, 16 серпня, команди зійдуть на гору Маківку. На вершині гори, біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у І Світовій війні, учасники сходження піднімуть Державний прапор України.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ