На території “сокальського скотомогильника" зафіксували перевищення норми шкідливих сполук

28 квітня 2015р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Фахівці Державної екологічної інспекції у Львівській області досліджують проби води та ґрунту, відібрані на місці нещодавно виявленого скотомогильника на Сокальщині. За результатами аналізу води у місці захоронення решток тварин, зафіксовано перевищення гранично допустимих норм концентрацій низки шкідливих сполук. Зокрема, амонію – у понад 13 разів, фосфатів – у 10, поверхнево-активних речовин – у 7,8. Разом із тим, спеціалісти інспекції виявили й перевищення викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Як розповів начальник екоінспекції Роман Дасюк, це лише перші результати лабораторних досліджень. "Перевірка триватиме 10 днів, на завершення якої ми матимемо комплексний аналіз ґрунту та води", - пояснив він.

За розрахунками фахівців, загальна площа несанкціонованого скотомогильника становить 4 900 м2, з яких 425 м2 – територія підприємств, що розташовані поруч.

Нагадаємо, що у рамках кримінального провадження розпочато позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ "Євро-Комерс" та ТзОВ "Галичпродукт", які в межах Бендюзького лісництва розробляють і переробляють м’ясо свійських тварин.

За словами Романа Дасюка, до прокуратури Сокальського району також скеровано подання про перевірку ще одного підприємства – ТзОВ "Інкомінвест", що теж здійснює комерційну діяльність на цій території.

Перших результатів і рішень з цього приводу варто очікувати 6 травня.

Довідка

Несанкціонований скотомогильник виявили минулого тижня у межах Бендюзького лісництва Радехівського лісомисливського господарства. Обстеження місця здійснили директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексій Балицький, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк, голова Сокальської РДА Львівської області Олег Кожушко, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області, представники Сокальського райвідділу міліції та районної прокуратури.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ