Мінінфраструктури готується реформувати Укравтодор та передати регіональні дороги в обласне підпорядкування

1 квітня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

В Україні планують розпочати реформу дорожнього господарства, в рамках якої кардинально змінять структуру «Укравтодору». Оптимізація Державного агентства автомобільних доріг стосуватиметься передусім обласних і райавтодорів.

Про це вчора на засіданні Кабміну розповів міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, презентуючи програму реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування.

За словами міністра, «Укравтодор» у рамках реформи відповідатиме виключно за дороги державного значення, а інші дороги відійдуть до управління місцевих органів влади. На баланс місцевої влади передадуть не лише дороги територіального та місцевого значення, а й необхідні ресурси, гроші та експлуатаційні потужності для їх обслуговування. При цьому «Укравтодор» залишиться тільки замовником робіт, а підрядників вибиратимуть на відкритих тендерах.

Нагадаємо, що до кінця цього року Львівська ОДА готується повністю оптимізувати структуру ДП «Львівський облавтодор», що дозволить суттєво скоротити кількість філій (з 20 до 11 філій), а також чисельність керівного апарату на місцях.

За словами заступника голови ОДА Ірини Гримак, територіальні дільниці отримають статус юридичних осіб і зможуть самостійно здійснювати господарську діяльність. «Це дасть їм можливість працювати на замовлення, розвиватись і отримувати кошти за свою роботу», - додає вона.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ