Олег Синютка: Львівщина може отримати субвенції з держбюджету на освіту, медицину та дороги

17 лютого 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час пленарного засідання XXXIII сесії Львівської обласної ради повідомив, що буде лобіювати для Львівщини закладання у державний бюджет на 2015 рік освітніх субвенцій, додаткових коштів на охорону здоров'я та отримання фінансування на реконструкцію рекреаційних доріг.

“Ми подали заявку до Кабінету Міністрів на збільшення освітньої субвенції на 174 млн грн, так як по деяких районах не вистачає фінансування обласного бюджету і на 74 млн на субвенцію охорони здоров'я в області, не враховуючи гемодіалізу. Народні депутати від Львівщини включилися у цей процес, аби переконати міністерство освіти профінансувати ці субвенції", - зазначив Олег Синютка.

Також він додав, що у Верховній Раді вже зібрано 76 підписів народних депутатів щодо включення Західного регіону - Чернівецької, Івано-Франківської і Львівської областей отримати додаткові кошти на ремонт рекреаційних доріг.

“Мова йде про дороги у напрямку міста Турки, Славського і спільне фінансування з Івано-Франківською областю дороги на Буковель”, - уточнив голова ОДА.

Очільник області наголосив, що у цих трьох галузях ЛОДА продовжуватиме лобіювання отримання додаткових асигнувань.

Ключові слова:

дорогиосвітамедицина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ