Анонси

Спортивно-реабілітаційне свято для дітей з інвалідністю

17 грудня в манежі Львівського державного університету фізичної культури та спорту відбудеться спортивно-реабілітаційне свято для дітей з інвалідністю молодшого віку.

До проведення заходу планується залучити до 200 дітей з інвалідністю.

Організатор заходу - Львівський обласний реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Галичина» за підтримки служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Час: 12.00 год.

Місце: м.Львів, вул. Черемшини, 17.

Звіт громадських організацій про реалізацію проектів, які фінансувались за кошти обласного бюджету

18 грудня у конференц – залі «Леополіс Хол» відбудуться «Дні партнерства» інститутів громадянського суспільства, на яких будуть представлені проекти громадських організацій - переможців конкурсу Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Також активні громадські організації, які хочуть розповісти про свою діяльність та про плани на 2019 рік можуть зареєструватись на захід, це дає можливість залучити партнерів та познайомитись із новими дієвими громадськими організаціями.

Якщо Ви не брали участь в цьогорічному конкурсі, але бажаєте презентувати діяльність своєї громадської організації заповніть форму за посиланням  Інформацію потрібно заповнити до 19:00 16 грудня 2018 року та очікуйте на підтвердження реєстрації.

Контактна особа: начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Христина Швец, тел.: 2-999-555.

Реєстрація: о 10:00 год.

Початок: о 11:00 год.

Місце проведення: конференц – зал «Леополіс Хол» (торгова галерея «Опера Пасаж» Львів, пр. Свободи, 27, 4-й поверх).

Запрошуємо до участі представників ЗМІ.

Форум об’єднаних громад

У четвер, 20 грудня, в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад, присвячений питанню «Впровадження містобудівного кадастру», який дає перспективу економічного ефекту для розвитку територій.

Департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації на заході презентує геоінформаційну систему  для об'єднаних територіальних громад на базі програмного комплексу «SOFTPRO: Містобудівний кадастр».

Дата та час проведення: 20 грудня, початок о 14:00 год.

Місце проведення: Львівська обласна державна адміністрація (вул. Винниченка, 18, каб. 412)

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ