Вибори до обласної Ради 2013

 

Виборчі дільниці для голосування

Львівський виборчий округ №2

Бродівський виборчий округ №19

Бродівський виборчий округ №20

Городоцький виборчий округ №24

Кам’янка-Бузький виборчий округ №34

Сколівський виборчий округ №47

Яворівський виборчий округ №58

Телефон “гарячої” лінії: 067-343-32-20

Карта-схема виборчих округів, утворених для проведення проміжних виборів до Львівської обласної ради

Кандидати в депутати

№ виборчого округу

ПІБ

Виборчий округ №2 (Залізничний, Личаківський, Шевченківський райони м.Львова)

Алексюк Леонід Михайлович

2

Бойчишин Лідія Михайлівна

2

Заброварний Ярослав Миколайович

2

Когут Андрій Романович

2

Когут Ганна Ярославівна

2

Міллер Емілія Іллівна

2

Ропецький Володимир Адамович

2

Свелеба Ярослав Богданович

2

Середа Степан Васильович

2

Ситник Йосиф Степанович

2

Хруставчук Богдан Іванович

2

Шимоняк Юлія Ігорівна

2

Яремків Ольга Михайлівна

Виборчий округ №19 (Бродівський район)

Боднарчук Василь Васильович

19

Гарасимчук Любомир Лонгинович

19

Кушніренко Роман Богданович

19

Літепло Марта Олегівна

19

Наконечна Галина Ігорівна

19

Пилипів Надія Ігорівна

19

Сусла Руслан Іванович

19

Труфанов Андрій Олександрович

19

Шаваров Юрій Іванович

19

Шарун Юрій Ярославович

Виборчий округ №20 (Бродівський район)

Клим Ганна Максимівна

20

Баланда Денис Олександрович

20

Ковальчук Роман Ярославович

20

Павлічко Тарас Миронович

20

Стойко Анна Миколаївна

20

Шеремета Іван Ігорович

Виборчий округ №24 (Городоцький район)

Банах Юрій Володимирович

24

Дунас Оксана Петрівна

24

Ільків Іван Йосипович

24

Кутний Роман Антонович

24

Саган Володимир Степанович

24

Стахів Остап Васильович

24

Фабрига Йосиф Ярославович

Виборчий округ №34 (Кам’янка-Бузький район)

Андрущенко Андрій Олександрович

34

Бобир Віталій Олексійович

34

Костюк Михайло Іванович

34

Коцемір Валерій Олександрович

34

Тасюк Микола Валерійович

34

Ткаченко Юрій Миколайович

34

Чипак Ярослав Омелянович

34

Шикунов Євген Євгенійович

Виборчий округ №47 (Сколівський район)

Гнатишин Михайло Ярославович

47

Горін Еліна Віталіївна

47

Заревич Омелян Олексійович

47

Калинів Андрій Євгенійович

47

Лобай Світлана Володимирівна

47

Послєдніченко Владислав Юрійович

47

Савка Степан Ілліч

47

Семкович Степан Миронович

47

Холявінський Володимир Ярославович

47

Цмоканич Степан Васильович

47

Шикітка Дмитро Миронович

Виборчий округ №58 (Яворівський район)

Бабій Григорій Ярославович (знятий з реєстрації)

58

Байса Андрій Петрович

58

Барнацький Павло Степанович (знятий з реєстрації)

58

Горан Микола Васильович

58

Західний Василь Романович

58

Кропивницький Мирослав Степанович

58

Ливень Ярина Степанівна

58

Надяк Ярослав Антонович

58

Новоженець Ростислав Павлович

58

Підцерковний Михайло Ярославович

58

Романюк Микола Степанович

58

Савуляк Сергій Маркіянович

58

Стецькович Іван Іванович

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ