Оперативна інформація

 

 

              

1. Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях.
 2. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
 3. Купатися дозволяється  спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С.
 4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.
 5. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.
 6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.
 7. У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.
 8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні.
 9. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.
 10. Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища.
 11. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.
 12. Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.
 
 Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.

Категорично на воді забороняється:

 1. Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей.
 2. Залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени.
 3. Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього.
 4. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.
 5. Використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання.
 6. Плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які відведені для купання.
 7. Вживати спиртні напої під час купання.
 8. Забруднювати воду і берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну і одяг у місцях, відведених для купання.
 9. Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.
 10. Допускати у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.
 11. Подавати помилкові сигнали небезпеки.
 12. Заходити глибше, ніж до поясу, дітям, які не вміють плавати.
 13. Купання дітей без супроводу дорослих.

Про всі нещасні випадки на воді телефонуйте за номером (032) 275-82-13, (0230) 4-11-46, (097) 017-00-20 до Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області.

Дотримання правил безпеки на воді – запорука вашої безпеки загалом!

 

ІНФОРМАЦІЯ
про оперативну обстановку з питань надзвичайних ситуацій
та про інші небезпечні події на території області
станом на 06:00 20 серпня 2017 року

1. Протягом доби 19 серпня на території області надзвичайних ситуацій не виникало.

2. Некласифіковані події. 19 серпня на території області застарілих боєприпасів не виявлено, не вилучених застарілих боєприпасів – немає.

3. Небезпечна подія.  19 серпня близько 10:00 год. у с. Оселя Яворівського району в місцевому озері під час купання втопився Петро К., 1965 року народження, проживав у м. Львові, тіло якого витягнуто з води місцевими жителями. Тіло загиблого доправлено в морг Новояворівської ЦРЛ. Причини та обставини події встановлюються.

4. Небезпечна подія.  19 серпня близько 16:35 год. у с. Суховоля Городоцького району в місцевому озері під час купання втопився Андрій П., 1974 року народження, проживав у с. Зимна Вода Пустомитівського району,  тіло якого витягнуто з води місцевими жителями. Причини та обставини події встановлюються.

5. Небезпечна подія.  19 серпня о 20.00 год. надійшло повідомлення, що в м. Новояворівськ на озері «Піщанське» чоловік зайшов у воду та не повернувся. Обставини події встановлюються.

6. Небезпечна подія. 19 серпня о 19:45 год. на автодорозі Київ – Чоп в с. Раковець Пустомитівського району зіткнулись 3 легкових автомобіля:  - «ЗАЗ Таврія», «FIAT Doblo» та «Чері Амулет», внаслідок ДТП загинула 1(одна) особа та постраждали 6(шість) осіб, а саме:

 - водій легкового автомобіля «Чері Амулет», 1979 року народження, проживав в с. Київець, Миколаївського району,  від отриманих травм загинув на місці події;
- пасажир легкового автомобіля «Чері Амулет» , 1956 року народження, житель с. Київець, Миколаївського району, госпіталізований в операційний блок;
- пасажир легкового автомобіля «Чері Амулет» , 1982 року народження, жителька с. Київець, Миколаївського району, госпіталізована в реанімаційне відділення;
- водій легкового автомобіля «Fiat» госпіталізований в нейрохірургічне відділення;
- пасажир легкового автомобіля «Fiat», 1994 року народження, житель м. Львів, госпіталізований в операційний блок;
- пасажир легкового автомобіля «Fiat», 1995 року народження, житель м. Львів, госпіталізований в нейрохірургічне відділення;
- водій легкового автомобіля «Таврія» після огляду відпущена додому.

 Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по відключенню акумуляторної батареї. Причини та обставини події встановлюються.

7. Небезпечна подія. 19 серпня о 14:45 год. надійшло повідомлення від чергової Сколівської ЦРЛ про те, що в приймальне відділення поступив житель м. Дрогобич, 2006 року народження, з діагнозом – укус змії правого гомілкового суглоба. Після надання першої медичної допомоги потерпілого було відправлено в Львівську Комунальну 8 міську клінічну лікарню.

8. Робота систем життєзабезпечення.

19 серпня на території області зафіксовано 3 порушення в роботі систем життєзабезпечення (електропостачання – 3).

Аварії в системах електропостачання

Перемишлянський район

- з 07:24 год. та з 11:24 год. відповідно через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання залишилися 2 населених пункти: с. Липівці та с. Великі Глібовичі.

          О 14:32 год. 19 серпня електропостачання населених пунктів відновлено  в повному обсязі.

          Самбірський район - 1

            - о 09:28 год. 19 серпня год. через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання залишились 4 населених пункти (повністю): с. Конюшки-Королівські, с. Конюшки-Тулиголівські, с. Круковець, с. Новий Острів. 

          О 13:05 год. електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

           м. Винники (Львівська МР)

           - о 20:28 год. 19 серпня год. через пошкодження в електромережах  (ПЛ110кВ) тимчасово без електропостачання залишились мешканці міста (повністю) та частина абонентів по вул. Глинянський Тракт м. Львова.

          О 22:13 год. електропостачання відновлено в повному обсязі.

          Розвиток подій, що виникли раніше

Перемишлянський район

- у період з 08:00 год. до 11:40 год. через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання залишилися 4 населених пункти: с. Осталовичі, с. Свірж (частково), с. Глібовичі, с. Грабник (повністю).    О 23:00 год. після включення електропостачання виявлено нове пошкодження   на лінії (земля).

Роботи з відновлення електропостачання населених пунктів були продовжені 19 серпня.

          О 09:06 год. 19 серпня електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

м. Львів

- о 03:00 год. 19 серпня внаслідок аварії в міських електромережах (пошкодження високовольтного підземного кабелю) тимчасово без електропостачання залишилися частина абонентів на вул. Городоцька, Кавказька, Грузинська, Житня, Вівсяна (Залізничний район).

Роботи з відновлення електропостачання абонентів були продовжені 19 серпня.

        О 09:53 год. 19 серпня електропостачання відновлено в повному обсязі.

Яворівський район - 1

- о 20:02 год. 18 серпня через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання залишився населений пункт с. Оселя (частково, один абонент).

Роботи з відновлення електропостачання абонентів були продовжені 19 серпня.

          О 12:45 год. 19 серпня електропостачання абонента відновлено   в повному обсязі.

9. Метеорологічна обстановка:

фактична: мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-західний, 5-10  м/сек. Температура повітря по області 11 - 17°, у м. Львові - 17° тепла.

прогноз: мінлива хмарність. Вдень короткочасні дощі, місцями сильні зливи, грози, подекуди град. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, вдень місцями шквали 17 – 22 м/с. Температура повітря вдень 24 – 29°

За період з 08:00 год. 19 серпня до 06:00 год. 20 серпня випало опадів: - Камʼянка-Бузька – 0,3 мм.

10. Пожежі в екосистемах. 19 серпня на території області зафіксовано 11 подій, пов'язаних із пожежами у природних екосистемах (пожежі сухої трави та стерні – 4, пожежі торфу – 7, загальною площею 1,8535 га.

11. За інформацією Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у медичних закладах області перебувають на лікуванні із симптомами гострого гастроентероколіту (ГКІ) 9 осіб, з них 1 дитина, із числа осіб, які брали участь у святкуванні весілля в кафе “Немо” у с. Ясенівці Золочівського району 12 серпня поточного року (в інфекційному відділенні Золочівської ЦРЛ - 7 осіб, з них 1 дитина, в інфекційному відділенні Перемишлянської ЦРЛ - 2 дорослі особи).

Стан хворих середньої важкості із тенденцію до покращення. На 06:00 год. 20 серпня нових захворілих із числа осіб, які брали участь у святі, не поступало.Робота з ліквідації медико-санітарних наслідків події продовжується.

12.  Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища.

         Область, місто:  Вдень із збереженням до кінця доби 20 серпня грози, місцями сильні зливи,  шквали 17 – 22 м/с, град.    20 серпня висока пожежна небезпека (4 клас), по півночі території місцями надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас).

 

     

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ