«Я робитиму все для того, щоб українці мали можливість для самореалізації в Україні», - Олег Синютка в межах фестивалю «Вітер-На-Дії»

16 вересня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 вересня, в Українському Католицькому університеті триває третій Всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер-На-Дії». В межах заходу на інтелектуальному майданчику фестивалю відбулась дискусія «Виїзд за кордон: відтік мізків чи нові можливості?», участь у якій взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. Поряд із очільником області на тему трудової міграції спілкувались Соломія Леньо, Павло Смицнюк, Сергій Потапов.

«Якщо говорити про освіту, то її потрібно здобувати або ж у хороших, якісних українських вузах, або тоді у тих вузах, які входять в ТОП світових і де справді дають добру освіту. Друга річ – це праця. Сьогодні на Львівщині не проблема отримувати хорошу заробітну плату, починаючи від робітничих професій закінчуючи інтелектуальними. Тут важливо бажання кожного, адже хто хоче заробляти гроші, той має тут таку можливість. Багатими можна бути будь-де, успішними українці можуть бути тільки в Україні. І я в цьому переконаний. І я справді буду робити все для того, щоб українці мали можливість для самореалізації в Україні. І це в тому числі те, заради чого наша армія нас боронить на Сході України. Україна в Україні, з хорошою освітою, доброю зарплатою і з успіхом »,- зазначив Олег Синютка.

Також в межах дискусії молодь ставила різноманітні запитання спікерам, зокрема щодо трудових можливостей, рейтингових професій та освітніх ресурсів.  

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ