Альтернативна енергетика та розвиток інфраструктури: Олег Синютка зустрівся з представниками компанії China Energy

15 вересня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками компанії China Energy. В межах зустрічі порушили питання інвестиційної співпраці в частині альтернативної енергетики, а також розвиток інфраструктурних проектів. 

«Сьогодні на Львівщині є економічний підйом, вже третій рік підряд об’єми виробництва ростуть від 4 до 5 %. У зв’язку із ростом виробництва ми зацікавлені у додатковій енергії. Українське законодавство сьогодні дуже сприяє інвестуванню в альтернативну енергетику. У будівництві сонячних та вітрових електростанцій, які вже на території Львівщини, бере також участь і Європейський банк реконструкції та розвитку. Відтак це говорить про те, що ця галузь є дуже перспективною і стабільно розвивається.  Що ж стосується інвестиційних умов, то я вважаю, що сьогодні Львівщина є одним з найбільш сприятливих регіонів для інвестицій», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області ознайомив гостей із розвитком промисловості та інфраструктурних проектів.

В свою чергу віце-президент, China Energy Engineering Corporation Limited International Ден Цзянхуа розповів про те, чим займається компанія та реалізовані проекти, а також висловив зацікавленість до співпраці.

«Ми не тільки лідируємо в області енергетики, але й нашим напрямком діяльності за кордоном є будівництво інфраструктури. Щороку ми інвестуємо і фінансуємо проекти в розмірі 8 млрд доларів»,-  зазначив Ден Цзянхуа.

Відтак сторони попередньо окреслили можливі інвестиційні інфраструктурні проекти для подальшої співпраці.

 

Довідково

«China Energy» -  китайська компанія, яка є правонаступником Інституту планування та інжинірингу Міністерства водних ресурсів та енергетики (планово-інженерного бюро Міністерства водних ресурсів та енергетики), заснованого в 1975 році.

Компанія здійснює проектування та будівництво електростанцій із загальною встановленою потужністю понад 160 ГВт.

Займає 21-ше місце серед «Топ-150 світових проектних фірм» з точки зору доходів. Компанія входить в рейтинг «The Fortune Global 500». В 2015 році  дохід від китайського ринку склав 232,8 мільйона юанів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ