У межах екологічного форуму відбулась дискусія «Зелена енергія зі стічних вод»

14 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

14 вересня на стадіоні «Арена Львів» в рамках  ІV Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія» департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження організовав дискусійну панель «Зелена енергія зі стічних вод».

Як зазначив  модератор панелі - начальник управління енергозбереження Андрій Якубовський, розвиток відновлюваної енергетики та енергоефективності напряму пов'язаний з екологією навколишнього середовища.

Андрій Якубовський  наголосив, що лише за рахунок впровадження відновлюваних та альтернативних джерел енергії можна досягти енергетичної незалежності та покращення екологічних показників довкілля.

Спікери:  Юрій Вегера - директор  ТОВ «Стала енергія», Анатолій Радловський - заступник директора  КП «Дрогобичтеплоенерго», Роман Баб'ячок - приватний підприємець ПП «Солар Львів».

На заході відбулись презентації та розгляд впровадження теплових помп, досвід їх експлуатації у комунальних та бюджетних установах, а також у приватних домогосподарствах.

Також навели приклади успішних проектів  для опалення дитячого дошкільного закладу та басейну ДЮСШ в м. Дрогобич.

Довідково:

Геотермальні технології активно впроваджуються на Львівщині, їх потужність становить понад 1 МВт без врахування приватного сектору.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ