Відійшла у вічність засновник та художній керівник театру української пісні «Джерельце» Ірина Король

12 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Відійшла у вічність Заслужений працівник культури України, кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, ордену «Берегиня України», засновник та художній керівник Зразкового театру української пісні «Джерельце» - Ірина Король.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Педагог, режисер-постановник, сценарист, хормейстер, фольклорист Ірина Король померла на 81-му році життя.

 

Довідково:

1957-1961 роки – навчаючись в Дрогобицькому державному музичному училищі, Ірина Король вже з другого курсу диригувала великими хорами «Змішторг», військової частини та Львівської обласної організації УТОС у м. Дрогобич.

За 60 років творчої діяльності написала десятки авторських музичних навчальних програм Всеукраїнського значення, з доповідями виступала на Всеукраїнських, міжнародних наукових конференціях, присвячених дослідженням фольклору.

З 1961 року – працювала у Лисовицькій середній загальноосвітній школі, 1962 – 1971 роки – у Моршинській восьмирічній школі на посаді вчителя музики.
1973 рік став початком творчої діяльності на сьогодні вже Зразкового дитячого театру української пісні «Джерельце».

З 1970 року Ірина Король працює у музичній, а згодом Моршинській школі мистецтв, на посаді завідуючої теоретичним відділом, викладачем музично-теоретичних дисциплін.

1998 року удостоєна почесного звання Заслужений працівник культури України.

Ірина Король неодноразово виступала з колективом на міжнародних конкурсах, вела та вела активну гастрольну діяльність у Польщі, Угорщині, Македонії, Німеччині. За 45 років існування колективу з нагород на престижних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, оглядах – тільки Гран-прі і Перші місця.

2009 році - Ірина Король нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня з присвоєнням почесного звання «за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецької спадщини України, високу професійну майстерність та активну участь у проведенні Фестивалю мистецтв України».

Ключові слова:

Ірина Король

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ