На Сокальщині відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

12 серпня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 серпня, у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що у місті Великі Мости, відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018».

«Дорогі учасники, я вам щиро бажаю, щоб цей вишкіл був для вас змістовним, щоб ви здобули нові знання, нових друзів, поділилися своїми здобутками з іншими. Щиро вам бажаю, коли буде така нагода і постане питання, яку долю обирати, згадати, що носити зелений берет прикордонника – це велика честь і люди, які охороняють державний кордон України у всі часи завжди користуються повагою в товаристві», - зазначив у вітальному слові Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов.

Метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

«Ми вперше за час проведення вишколу приймаємо таку велику кількість учасників і щиро переконані, що цей вишкіл – це не лише можливість здобути теоретичні знання, спробувати на практичних заняттях ті чи інші речі, здобути нових друзів, це можливість того, аби у вас в душі зародилася ще більша гордість, за те, що ми з вами українці. Сподіваємось, що упродовж цих днів ви отримаєте ті знання, які зможете потім популяризувати серед своїх друзів і залучати все більше і більше людей до великої ініціативи та ідеї. І кожен з вас ще раз вкотре собі нагадає що слова «я-українець» - це не просто слова. Адже за ці слова не один воїн, герой, який захищає наш кордон, віддав своє життя», - наголосила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк.

Відтак 460 учасників табору з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами, пройдуть практичну підготовку до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацюють військові навики,  в тому числі поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Всеукраїнський вишкіл триватиме до 18 серпня.

Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація. 

Ключові слова:

Джура

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ