Львівщині перерахували субвенцію для надання населенню пільг і житлових субсидій

10 серпня 2018р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 5,6 млн гривень.

Вказані кошти в повному обсязі перераховані до районних та міських бюджетів для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат. Допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, в яких житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

У січні-червні 2018 року для отримання субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива (готівкою) звернулось 16808 домогосподарств, із яких було призначено субсидію 14605 домогосподарствам. Середній розмір субсидії, призначеної у червні 2018 року на придбання скрапленого газу та твердого палива (готівкою), на одне домогосподарство становив 3238,0 гривень.

Загалом з початку цього року Львівщина отримала даного виду субвенції на загальну суму 49,8 млн грн або 100 відсотків до планових призначень січня-серпня ц.р. та 74,3 % до річних призначень.

Ключові слова:

субсидії

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ