Ветеринарів привітали із професійним святом

10 серпня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА, Відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА

Сьогодні, 10 серпня, у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників ветеринарної медицини.

Привітав ветеринарів із професійним святом і  голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Ми сьогодні багато говоримо про безпеку і найчастіше йдеться про військову потугу та захищені кордони. Але безпека має різні сторони. Ваша роль сьогодні в цьому контексті надзвичайно вагома. Адже одного спалаху якоїсь хвороби було би достатньо, аби паралізувати торгівлю з іншими країнами. Але ви стоїте на сторожі нашої епізоотичної безпеки. А для людей у селах, що тримають велику рогату худобу чи інших тварин, ви найпотрібніші люди. Ви робите величезну спрву і за це вам велика подяка», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у реалізації державної політики у галузі ветеринарної медицини та з нагоди професійного дня трьох ветеринарів нагородили почесними грамотами голови облдержадміністрації.

Ключові слова:

ветеринари

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ