На Золочівщині із почестями перепоховали загиблих у липні 1944-го вояків-дивізійників

22 липня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У неділю, 22 липня, на військовому меморіальному цвинтарі біля села Червоне Золочівського району відбулося урочисте перепоховання воїнів-дивізійників, які полягли у битві під Бродами у липні 1944 року.

Віддати шану полеглим прийшли ветерани, духовенство, представники молодіжних організацій, громадськість.

«Сьогодні маю честь звертатись до чисельної громадськості зі словами шани до наших вояків. Наші воїни віддали найцінніше – життя, за Українську державу. Вони боролися за українську церкву, українську мову, за те, щоб їхні діти, онуки, щоб ми з вами жили у могутній, процвітаючій, великій державі. Сьогодні ворог знову зазіхає на нашу незалежність. Ми її боронимо, ми, на превеликий жаль, несемо втрати, але дуже важливо, що у цій боротьбі ми, українці, - єдині, ми разом з усім цивілізованим світом. Ми розбудовуємо державу тут, у рідному краї: нові школи, дитячі садочки, дороги – це все робимо ми з вами. І цей стабільний курс важливо зберегти, - наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. - Переконаний, що український прапор майорітиме і у Севастополі, і в Донецьку, і в Луганську. Тому що ми – єдиний, синьний, нездоланний народ, тому що ми пам’ятаємо, а наша пам'ять – наш хребет, наша віра – це наш стержень, наша культура – це наша душа».

Священики відправили поминальне богослужіння за військовиками, які полягли на полі бою під час «Бродівського оточення». У момент захоронення у честь полеглих воїнів пролунав військовий салют.  Також присутні поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці на території кладовища.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ