“Основним завданням Міністерства cоцполітики є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю”, - Андрій Рева

19 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні,  19 липня,  у  Міжнародній клініці відновного лікування, що в м. Трускавці відбувається засідання круглого столу «Перспективи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією» під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Участь у засіданні беруть заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Під час засідання Міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що основним завданням Міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та потребують медико-соціальної реабілітації, отримання державних гарантій щодо направлення у відповідні реабілітаційні центри за принципом «гроші ходять за дитиною».

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук  акцентувала увагу  учасників зустрічі на важливості перспективного розвитку надання реабілітаційних послуг для осіб з інвалідністю, особливо дітей.

На засіданні учасники порушили питання щодо поточного стану та перспектив надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією, пошуку нових моделей надання реабілітаційних послуг хворим та створення центру нових технологій в реабілітації.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ