Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Федеральною Землею Штирія

18 липня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 липня, відбулася зустріч першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із представниками делегації Федеральної Землі Штирія Австрійської Республіки.

На початку зустрічі Ростислав Замлинський висловив вітання з приводу головування Австрії в Раді Європейського Союзу, а також наголосив на важливості Європейського Союзу щодо питань відновлення територіальної цілісності України, продовження санкцій проти Російської Федерації  та спільної позиції стосовно Північного потоку 2.

«Сьогодні Україна та українські військовослужбовці захищають не лише власну державу, але й увесь Європейський простір.  І невідомо б де зупинився чобіт російського солдата, якби не дві найважливіші речі. Це українські герої, і єдність всього цивілізованого світу, а також Європейського Союзу стосовно санкцій і тиску на РФ. Ми глибоко переконані, що ці санкції будуть посилені і в подальшому і в цьому відношенні також важлива позиція і Європейського Союзу і Австрійської Республіки і всього цивілізованого світу стосовно проекту Північний потік 2»,-  зазначив Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови Львівської ОДА ознайомив гостей із інвестиційним та економічним розвитком Львівщини, та окреслив можливі перспективні галузі подальшої співпраці серед яких виокремив деревообробну, гірничодобувну промисловість, аграрну сферу, наукову, сферу IT-технологій, культурну та бізнесову. Ростислав Замлинський додав, що завдяки добре налагодженим залізничному і авіасполученню між двома країнами, Львівщина і Федеральна Земля Штирія мають усі можливості для розвитку різновекторної співпраці.

Готовність до співпраці висловив і заступник губернатора земельного уряду Штирії Міхаель Шікхофер.

«У зв’язку з конфліктом на Донбасі та анесією Криму ми чітко висловили свою позицію і візит Федерального Президента є символом того, що Австрія не підтримує політики Російської Федерації і символом того, що ми готові інтенсифікувати і продовжувати співпрацю з Україною.  Але для зебезпечення безпеки і миру потрібен також  і розвиток та партнерство. Наша Федеральна Земля відповідає насамперед за економічний розвиток Штирії, але ми також працюємо і на міжнародній арені і налагоджуємо контакт для забезпечення миру і безпеки у цілій Європі»,-  зазначив Міхаель Шікхофер. Також він додав, що Штирія підтримає ідею обміну досвідом та кооперації між підприємцями Федеральної Землі та Львівської області.

Відтак сторони окреслили кроки подальшої співпраці, серед яких візит представників медіа Федеральної Землі Штирія на Львівщину, а також обмін досвідом у низці сфер.

Зазначимо, що  делегація Федеральної Землі Штирія прибула на Львівщину з метою участі у фестивалі «LvivMozArt», одним із партнерів якого є Музичне товариство Штирії.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ