«Ми повинні говорити не про освоєння коштів, а про їх ефективне використання», - Роман Филипів

18 липня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває реалізація інфраструктурних проектів, на фінансування яких в бюджеті передбачено майже 1,5 млрд гривень. Серед основних джерел фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток, бюджет розвитку, субвенція ОТГ, мікропроекти, обласні програми.

Про це сьогодні, 18 липня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

«Окремої оцінки заслуговує бюджет розвитку. Варто звернути увагу на цю цифру – майже 247 млн грн. Для прикладу, 2017 року ця сума становила – 86,5 млн грн. Це неймовірно потужний стрибок, який диктується декількома факторами. По-перше – в цьому загальному обсязі фінансування є 110 млн грн, які ми перерозподілили з видатків споживання і скерували на об’єкти, які будуть дійсно видимі для людей. Другий фактор – це постійне виконання і перевиконання обласного бюджету і за рахунок цього ми вільні кошти можемо спрямовувати на інфраструктуру», - зазначив Роман Филипів.

Також директор департаменту економічної політики Львівської ОДА наголосив, що важливим є не лише залучення коштів, але їх ефективне використання.

«В першу чергу, яке би це джерело не було, чи це бюджет місцевого самоврядування, районний, обласний,державний бюджет – це кошти платників податків, мешканців Львівської області. І за всім тим, що робиться в селищах, селах, містах нашої  області, повинен бути контроль. Контроль не лише зі сторони контролюючих органів чи органів місцевого самоврядування, а контроль зі сторони кожного мешканця, адже кожна гривня повинна бути використана ефективно. Ми не повинні говорити про освоєння коштів, а про ефективне їх використання. Друге – це збереження того, що збудовано та відремонтовано. Третє – це ми дійсно бачимо тенденцію до розвитку і до інфраструктурної перебудови Львівської області. А все це є наслідком економічного зростання», - зазначив Роман Филипів. 

Ключові слова:

проектифінансування

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ