Представники Львівщини переймають європейський досвід впровадження системи «розумного міста»

13 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Делегація зі Львівської області бере участь у програмі «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів інформаційно-комунікаційних технологій». 

Сьогодні учасники навчання ознайомились із роботою компанії Vinci Energies, яка працює та розвивається у напрямках  бізнесу – інфраструктурі, промисловості, сфері послуг та ІКТ. Компанія зосереджується на зв’язках, продуктивності, енергоефективності та даних, щоб швидше відстежувати розробку нових технологій та перетворення енергії.

Так, представники Львівщини взяли участь у презентації проектів Smart City (розумне місто), що впроваджуються Vinci Energies. Програма розумного міста включає в себе дані, зібрані з громадян, пристроїв та активів, які обробляють та аналізують для моніторингу та управління транспортними системами, електростанціями, мережами водопостачання, поводження з відходами, правоохоронними органами, інформаційними системами, школами, бібліотеками, лікарнями та іншими громадськими послугами.

Учасники навчань зі Львівщини запросили представників компанії відвідати XVIII Економічний форум, який відбудеться у Львові у жовтні.

Зазначимо, навчальна програма відбувається в межах Проекту USAID «Навчальні програми професійного зростання». Основна професійна мета навчань полягає в ознайомленні службовців обласних державних адміністрацій, зокрема Львівської та Івано-Франківської, з європейським досвідом та кращими практиками діяльності державної служби, впливом ІКТ-рішень, механізмів та інструментів на підвищення прозорості та підзвітності, і як наслідок, на зменшення корупції та підвищення якості державного управління.

Ключові слова:

навчанняпрорама

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ