Впровадження інтерактивних технологій у закладах освіти: на Львівщині завершився Літній інститут

13 липня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Впродовж двох тижнів липня у Львові працював Літній інститут – 2018 з метою впровадження інтерактивних технологій для інтегрованого навчання у закладах освіти.

У межах заходу 7 канадських партнерів з Інституту Професійного Розвитку Вчителів поділилися новими методиками та підходами до стилів навчання учнів. До роботи також долучились викладачі Львівського обласного інституту післядипломної освіти та методисти Науково-методичного центру освіти Львова.

Команди з 33 шкіл Львівської та 2 шкіл Донецької областей, до складу яких входили директор, заступники директора з початкової освіти, з виховної роботи, учителі англійської мови, української мови, природничих дисциплін, психолог мали можливість отримати нові знання та досвід. 

Учасників Літнього інституту привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка та нагородив освітян подяками облдержадміністрації.

“Cьогодні ми маємо сильну українську армію, але друга важлива річ – це нова школа. Дивлячись на вас, можна бути спокійними за завтрашній день. Ми вдячні також канадійським партнерам за підтримку і досвід, яким ви ділитесь тут, на Львівщині”, - зазначив Олег Синютка.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій зачитала привітання від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і вручила педагогам грамоти Міністерства.

Освітяни мали змогу набути нових знань, поділитися досвідом, напрацювати план розвитку своїх закладів освіти. На завершення навчального циклу команди шкіл представляли свої результати напрацювань в контексті отриманих нових знань та навичок

Довідково:

Літній інститут започатковано при Інституті професійного розвитку вчителів, який було створено при Світовій координаційній виховно-освітній раді (СКВОР) Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з головою Оксаною Винницькою-Юсипович у 1992 році для поширення серед освітян України сучасних методик навчання і демократичних засад керівництва педагогічними колективами, вироблення умінь працювати в період змін та для вироблення навичок самоосвіти і постійного самовдосконалення.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ