7 липня - День працівника природно-заповідної справи

7 липня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

7 липня - День працівника природно-заповідної справи.

Працівники природоохоронних установ області, а це понад 400 працівників, щодня сприяють збереженню природних цінностей та культурної спадщини рідного краю, розповсюджують екологічні знання.

Професійний підхід до власної справи, наполеглива сумлінна праця працівників природоохоронних установ дають змогу з гідністю виконувати існуючі завдання, забезпечити розвиток природно-заповідного фонду області, зберегти для наступних поколінь природні багатства нашої країни.

За сумлінну працю,  високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, начальником управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації вручено подяки від голови Львівської облдержадміністрації  фахівцям у даній галузі: Сиротюку Ю.Є., Фіцичу І.М., Слободі А.Р., Криницькому Г.Т., Копію Л.І., Сенів М.М.

Довідково:

На території Львівської області функціонує 365 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 158,3 тис. га, що складає 7,2 % від площі території області.

Заповідання, як метод територіальної охорони природи, залишається головною гарантією збереження генофонду живої природи, унікальних природних екосистем, ландшафтів і є складовою системи забезпечення конституційного права людини на безпечне довкілля.

 

Ключові слова:

екологія

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ