Питання активізації участі сільськогосподарських кооперативів у програмах підтримки порушили під час круглого столу

6 липня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

5 липня департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації організував круглий стіл з діючими сільськогосподарськими кооперативами Львівської області, основною метою якого було додаткове інформування про програми підтримки з державного та обласного бюджетів та залучення кооперативів до участі в них.

У 2018 році в державному бюджеті для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів плодово-ягідного та молочарського напрямів передбачена фінансова підтримка у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання (без ПДВ) із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, але не більше ніж  3 млн. гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

«На сьогодні вкрай важливо скористатися цим напрямом підтримки для зміцнення матеріально-технічної бази сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, що у свою чергу забезпечить нарощування обсягів виробництва конкурентоздатної сільськогосподарської продукції шляхом створення доданої вартості, розширить сферу зайнятості  сільського населення", - зазначив начальник управління сталого розвитку, сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин Ігор Вус.

Сільськогосподарські кооперативи також можуть скористатися коштами обласного бюджету в рамках Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, зокрема отримати пільговий кредит для реалізації бізнес-плану, частково відшкодувати витрати на придбання саджанців малини.

Детально з програми підтримки можна ознайомитися тут.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ