Річний підсумок управління ТПВ Львівською ОДА: з міста Львова вивезли 226 тисяч тонн сміття (+відео)

3 липня 2018р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

У 2017 році Львівська облдержадміністрація двічі (в січні та березні) забезпечувала координацію вивезення ТПВ з метою усунення загрози надзвичайної епідеміологічної ситуації у м. Львові через перенакопичення відходів на контейнерних майданчиках. Про це під час брифінгу сьогодні, 3 липня, повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

За його словами, у січні 2017 року вивезли 2,4 тис тонн (очищено 386 майданчиків), у березні 2017 року – ще 3,5 тис тонн (очищено 599 майданчиків), всього  за цей період вивезли – 5,9 тис тонн ТПВ.

Нагадаємо, у зв’язку з неспроможністю міської влади Львова належно виконувати свої обов'язки щодо вивезення твердих побутових відходів з міста, Львівська ОДА ініціювала рішення щодо передачі повноваження управління сферою ТПВ у Львові. З 1 липня Львівська обласна державна адміністрація координує процес вивезення, захоронення та сортування сміття з міста Львова.

За словами Назарія Романчука, за річний період з м. Львова вивезли 226 тис тонн ТПВ, з яких на полігони області – 85 тис тонн (38%), на полігони за межами Львівської області – 141 тис тонн (62%).

 

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ