На Львівщині cтартували Всеукраїнські змагання «Ігри Героїв»

30 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Cьогодні, 30 червня, на площі біля Оперного театру у місті Львові, стартували Всеукраїнські змагання з функціонального баготоборства «Ігри Героїв». 

Учасників змагань привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

"Сьогодні, будучи тут, кожна людина вас підтримає,бо ви були у момент коли треба закрити  собою Україну, Львівщину, всіх нас від окупанта. Ми вдячні вам за це. Ви є символом боротьби, нескореності і перемоги. Перемагайте, Львівщина завжди з вами", - зазначив Олег Синютка. 

Відтак 16 ветеранів АТО – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства. євген коваль

«Хлопці заряджені на перемогу, ви патріоти і сьогодні нам кожному потрібно підтримати спортсменів, бо Львівщина талановита», - зазначив організатор проекту Євген Коваль.

Зазначимо, захід відбувся  за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві у вересні цього року.  

Ключові слова:

Ігри Героївзмагання
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ