Львівщина святкує 77-му річницю проголошення Акту відновлення української держави

30 Червня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 червня, у Львові відбулися урочистості з нагоди 77-ї річниці проголошення Акту відновлення української держави.

Як і 77 років тому, сьогодні,  громадський діяч Юрій Антоняк на площі Ринок зачитав Акт відновлення української держави.

Присутніх привітав очільник Львівщини Олег Синютка і наголосив на тому, що ми повинні шанувати героїв минулого і сьогодення.

"Саме сьогодні до нас повернулися воїни 80-ї десантно-штурмової бригади, вони прийшли як герої, переможці, воїни, які захищають українську державу і є продовжувачами традиції українського війська, яке гонило ворога під Жовтими Водами, Корсунем і Пилявцями, здобувало перемогу за перемогою, ми є славними нащадками. Нині ми боронимо Україну за тисячі кілометрів від Львова  і це завдяки великій праці сотень і тисяч патріотів. Хочу, щоб ми шанували нинішніх героїв, хто починиючи з 2014 року боровся і продовжує захищати землю, бо ми сьогодні маємо сильну армію, яка виконує найскладніші завдання і повинні цим гордитися. Наша кінцева перемога буде , коли східний кордон України буде східним кордоном НАТО та ЄС і ми з усім світом будемо стояти проти окупанта. Хочу, щоб у Львові була наша єдність і згуртованість, тоді перемога буде за нами", - зазначив Олег Синютка.

Із вітальним словом виступив голова товариства  "Просвіти" імені Тараса Шевченка Ярослав Пітко. 

"Ця боротьба була потужною і дала нам шанс здобути незалежність на початку 90-х років. Національні кадри, еліта проходили вишкіл в Організації українських націоналістів. Ми повинні винести уроки для себе, мати готовність і терпіння вибудовувати українську державу"  , - зазначив Ярослав Пітко. 

Опісля, відбувся святковий концерт.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ